Cursus kanovaren bij De Kleine Duiker voor 10 tot 14 jarigen
Zondag 10 juli 2016 (1 min)
BARENDRECHT – Aanstaande woensdag (13 juli) begint bij De Kleine Duiker een vierdaagse cursus kanovaren voor iedereen tussen de 10 en 14 jaar. De cursussen worden gegeven op 13 juli, 20 juli, 27 juli en 3 augustus en kosten €15,00. Hiervoor krijg je in totaal 4 lessen van 2,5 uur op woensdag van 13:30 tot 16:00 uur. Tijdens de les krijg je ook wat te drinken en wat lekkers.
Een zwemvest krijg je te leen van De Kleine Duiker, maar je moet wel je zwemdiploma hebben! Meedoen? Geef je op via info [@] dekleineduiker.nl
Kanoën
Even instappen en peddelen? Nou, bij het kanoën komt nog best wat meer kijken. Leer kanovaren bij De Kleine Duiker! In vier lessen leer je hoe je goed peddelt, zodat je niet van links naar rechts slingert. Ook leer je hoe je een goede knoop maakt, als je de kano aan de kant wil vastleggen. Begeleider Frans is een ervaren sportinstructeur en ziet toe op de veiligheid. Iedereen krijgt een zwemvest te leen, maar je moet wel zelf een zwemdiploma hebben.
Geef je snel op, want vol is vol! Aanmelden kan door een email te sturen naar info [@] dekleineduiker.nl, met vermelding van de naam van het kind, leeftijd en telefoonnummer van een ouder of verzorger.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025