Trainen voor de Rotterdamse marathon bij CAV Energie Barendrecht
Zaterdag 9 januari 2016 (55 sec)
BARENDRECHT – Als voorbereiding op de 36e Rotterdam Marathon van 10 april 2016 organiseert atletiekvereniging c.a.v. Energie te Barendrecht voor de zeventiende keer een zestal trainingslopen. Op een zestal zondagen zal er om 10.00 uur vanaf de accommodatie op het sportpark De Bongerd gestart kunnen worden in zogenaamde tempogroepen. De data van de trainingslopen zijn op de zondagen 10-24 januari, 7-21 februari en 6-20 maart. De afstanden zijn 23, 25, 28, 30, 32 en 35 kilometer.
De kosten voor deelname bij inschrijving voor alle zes trainingslopen bedraagt EUR 20,00; bij deelname aan een “losse” loop betaalt men EUR 5,00. Inschrijven is mogelijk vanaf 9.00 uur. Er bestaat ook de mogelijkheid gedurende de marathonperiode een speciaal trainingsaanbod te nemen; dit bestaat uit een lidmaatschap van 1 januari tot 10 april.
Doelstelling trainingslopen
Deze lopen hebben als doel om het duurvermogen op te bouwen evenals de vetstofwisseling optimaal te krijgen en de kilometeromvang gefaseerd op te bouwen. Het is de bedoeling dat het trainingstempo aanzienlijk lager is dan het wedstrijdtempo op de marathon; je moet niet “opgebrand” zijn voordat de “echte race” moet beginnen; er wordt gelopen in tempogroepen met als principe te “leren lopen” in een vast tempo.
Recent nieuws
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023
-
Twee auto’s in brand op parkeerplaats aan de Schubertdreef
Maandag 16 januari 2023
-
15 sollicitanten voor burgemeesterschap Barendrecht: 14 mannen en 1 vrouw van 34 tot 62 jaar
Donderdag 12 januari 2023