Spoken en griezelen in de Oranjetuin!
Woensdag 14 oktober 2015 (49 sec)
BARENDRECHT – Vrijdag 30 oktober is het weer zover! Dan vieren we traditiegetrouw Halloween in de Oranjetuin. Heb je zin om lekker te spoken en te griezelen? Zorg dan dat je om 18.15 uur in de Oranjetuin bent. De toegang is gratis, iedereen is welkom. Tussen 18.30 en 18.45 uur begint de optocht door de Oranjewijk.
Halloween optocht
Alle deelnemers wordt gevraagd om zich zo angstaanjagend mogelijk aan te kleden en vergeet ook vooral je lampion niet. Voor het mooist verklede kind en de mooist verklede ouder is er een leuke prijs, namelijk bioscoopkaartjes voor een hele spannende film!
Zie ook: Overzicht: Halloween activiteiten in Barendrecht
De optocht eindigt weer in de Oranjetuin die dan nog spannender is dan normaal! Voor alle deelnemers is er na afloop wat drinken met iets lekkers. Het griezelfeest wordt om 20.30 uur afgesloten. Het bestuur benadrukt dat de ouders tijdens de optocht zelf verantwoordelijk zijn voor hun kinderen. Bij slecht weer kan het evenement worden afgelast. Kijk bij twijfel op de website van de Oranjetuin.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025