Gaslek bij werkzaamheden aan de Alblas
Vrijdag 29 maart 2013 (30 sec)
Vanmiddag om vier uur is de brandweer moet spoed uitgerukt voor een melding van een gaslucht. Ook de politie is met spoed naar de Alblas gegaan.
Ter plaatse bleek er sprake van een kapotgeslagen gasleiding. De brandweer heeft direct de slangen uitgerold om met behulp van een watergordijn de gaslucht neer te slaan. Tegelijkertijd heeft een brandweerman met tape het gaslek gedicht. Dit alles was binnen een kleine 10 minuten geregeld. Volgens de brandweer ging het om een klein lek.
De brandweer is nog ter plaatse gebleven totdat Joulz (verantwoordelijk voor de gas infrastructuur) aanwezig was om het probleem permanent op te lossen.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025