Vallend glas uit flat vernielt auto aan de Meerwedesingel
Woensdag 27 maart 2013 (43 sec)
Even voor half vijf vanmiddag (Woensdag 27 maart 2013) is de brandweer opgeroepen voor een hulpverlening aan de Meerwedesingel. Ter plaatse bleek het te gaan om een stuk glas dat vanaf de zevende etage van de flat naar beneden was gevallen. Het glas is terecht gekomen op een auto die onder het raam stond geparkeerd. De brandweer heeft de loshangende stukken glas verwijderd en het glas opgeruimd.
De auto die eronder stond heeft zelf ook veel schade opgelopen. Zowel de achterruit als een zijraam zijn gesneuveld door het vallende glas. De eigenaar van de auto is direct aan de slag gegaan om de ruitschade te laten herstellen.
De ladderwagen van de brandweer uit Rotterdam is ook nog ter plaatse geweest maar was niet meer nodig. Het glas is vanaf binnen in de flat verwijderd. Het is niet bekend waardoor het glas naar beneden is gevallen.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Hair & Beauty Kappers aan de Dorpsstraat sluit na vandaag definitief de deuren
Zaterdag 14 juni 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Tattoostudio True Spirit Tattoo
Vrijdag 13 juni 2025
-
De Barendbomen gaan stoepkrijten: Genieten van de natuur die er al is én geld inzamelen voor nieuwe bomen
Woensdag 11 juni 2025
-
Zaterdag 14 juni: Veteranendag Barendrecht 2025
Woensdag 11 juni 2025
-
Ruim 6.100 boetes door flexflitser Portlandse Baan: Twee maanden lang ieder kwartier hardrijder op de bon
Woensdag 11 juni 2025