Brandweer assistentie voor kapotte kraan van afvalwagen Middeldijkerplein
Dinsdag 23 juni 2015 (47 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vanmorgen om half 10 ter assistentie naar het Middeldijkerplein gegaan. Een klein brandweervoertuig (SIV) en de ladderauto uit Rotterdam kwamen zonder spoed naar de melding.
Afvalwagen
Voor de deur van De Elf Ranken stond een afvalwagen met een kapotte kraan. Een onderdeel van de kraan brak af terwijl de bestuurder bezig was een ondergrondse container te legen. De container hing op dat moment net boven de vrachtwagen, maar vanwege het mogelijke gevaar is er niet verder gewerkt.
Tweede kraan
Een ruime afzetting werd gemaakt en verkeer kon tijdelijk het Middeldijkerplein niet op. Werklui hebben ongeveer een uur lang geprobeerd de container veilig aan de grond te krijgen, maar omdat dit niet lukte is de brandweer ingeschakeld. Met hulp van de ladderauto kon een ketting worden bevestigd zodat een tweede kraan de kapotte kraan kon ondersteunen. Op die manier kon de kapotte kraan veilig in beweging worden gebracht en de container weer in de grond verdwijnen.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025