Brandstichting in woning Stationsweg na inbraak
Dinsdag 26 mei 2015 (50 sec)
BARENDRECHT – De brand die vorige week woedde in een woning aan de Stationsweg blijkt te zijn aangestoken na een woninginbraak. De voordeur van de woning werd bij het slot verbroken waarna de woning kon worden betreden. Dit gebeurde op dinsdag 19 mei tussen kwart voor negen en tien uur ‘s ochtends.
Brandstichting
De woning werd eerst doorzocht waarna er brand werd gesticht op de 1e verdieping. De brandweer kwam na de melding met spoed ter plaatse en schaalde de brand op naar ‘middel brand’ vanwege de inzet van twee brandweervoertuigen. Van alle kanten kwam er dikke rook uit de woning. Het is nog niet duidelijk of er spullen uit de woning zijn weggenomen.
Woninginbraak Sluisleede
Op zaterdag 23 mei werd er tussen twee en zes uur ‘s nachts ingebroken in een woning aan de Sluisleede. De politie vermoedt echter dat de achterzijde van de woning niet was afgesloten. Uit de woning werden onder andere een TV, computer, spelcomputer, creditcards, rijbewijzen en sleutels weggenomen. Ook de auto werd gestolen.
Foto: Brandweer Barendrecht
Recent nieuws
-
Drie minderjarigen aangehouden en 5 brommers in beslag genomen bij politieactie Achterzeedijk
Donderdag 19 juni 2025
-
Bouwvakker gewond bij val van hoogte op bouwplaats Vrouwenpolder
Woensdag 18 juni 2025
-
21 juni: Midzomerfestival in winkelcentrum Carnisse Veste
Dinsdag 17 juni 2025
-
Ruzie in recreatiegebied Oude Maas, groot mes in bosjes aangetroffen, man gooit met barbecue
Maandag 16 juni 2025
-
Autobrand aan het Scharwater
Maandag 16 juni 2025