Fietser door auto geschept op rotonde Dierensteinweg
Donderdag 30 april 2015 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een ambulance werd vanmiddag (Donderdag 30 april 2015) om kwart voor zes met spoed gealarmeerd voor een ongeval aan de Dierensteinweg.
Aanrijding bij rotonde
Ter plaatse bleek er een aanrijding plaats te hebben gevonden op de rotonde van de Dierensteinweg met de 1e Barendrechtseweg. Een fietser is hier bij het oversteken van de weg geschept door een auto. De fietser raakte hierbij gewond en is overgebracht naar het ziekenhuis. De voorruit van de auto is aan de bijrijderskant aan diggelen gegaan door de impact van de botsing.
De politie heeft het verkeer enige tijd om het ongeval heen geleid en geholpen bij de afhandeling van het incident.
Eerder vandaag (Donderdag 30 april 2015) vond er ook al een aanrijding plaats in Barendrecht, toen kwamen een scooter en auto in botsing aan de Zuidersingel.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026