Motorongeluk op de Kilweg
Zaterdag 2 maart 2013 (39 sec)
Op de Kilweg heeft vanmiddag (Zaterdag 2 maart 2013) om iets over 4 uur een ongeval plaatsgevonden. De politie maakte melding van een aanrijding met letsel en naast een ambulance werd ook de traumahelikopter opgeroepen. Deze laatste is kort na het opstijgen afgemeld en teruggekeerd naar Rotterdam The Hague Airport.
Ter plaatse bleek het te gaan om een eenzijdig ongeluk met een motor. De motorrijder is vermoedelijk de macht over het stuur verloren nadat hij vanaf de afrit A29 de Kilweg op reed. Hij is onderzocht in de ambulance, maar kon korte tijd later alweer zelfstandig uit de ambulance komen. Zijn motor was wel zo erg beschadigd dat hij er niet verder mee kon rijden.
De politie heeft gedurende de hulpverlening één rijstrook van de Kilweg in de richting van Barendrecht naar Rhoon afgesloten.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
21 juni: Midzomerfestival in winkelcentrum Carnisse Veste
Dinsdag 17 juni 2025
-
Ruzie in recreatiegebied Oude Maas, groot mes in bosjes aangetroffen, man gooit met barbecue
Maandag 16 juni 2025
-
Autobrand aan het Scharwater
Maandag 16 juni 2025
-
Hair & Beauty Kappers aan de Dorpsstraat sluit na vandaag definitief de deuren
Zaterdag 14 juni 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Tattoostudio True Spirit Tattoo
Vrijdag 13 juni 2025