Auto-inbreker verstopt zich in tuin aan de Binnenlandse Baan
Vrijdag 12 december 2014 (40 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend, om ongeveer 04.00 uur is een 24-jarige Barendrechter aangehouden als verdachte van auto-inbraak in Barendrecht.
Verstopt in tuin
De politie was door een getuige gebeld dat er aan ’t Weerom in Barendrecht werd ingebroken in een auto. De verdachte was daarna weggelopen. Agenten stelden een onderzoek in in de omgeving en vonden een man in de tuin van een woning aan de Binnenlandse Baan. Hij werd als verdachte aangehouden. De man is een bekende van de politie.
Auto inbraak ‘t Weerom
In de tuin werden spullen gevonden die later bleken afkomstig te zijn uit de auto aan ’t Weerom. De verdachte is overgebracht naar een politiebureau en ingesloten.
Vanmorgen om 04:00 uur is er een autoinbreker op heterdaad betrapt in #Barendrecht aan het Weerom. Bleek een bekende van de politie.
— C. van de Merbel (@CvdMerbel) December 12, 2014
Recent nieuws
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023
-
Twee auto’s in brand op parkeerplaats aan de Schubertdreef
Maandag 16 januari 2023