Twee aanhoudingen overval MCD-supermarkt Barendrecht
Woensdag 16 januari 2013 (36 sec)
Barendrecht – Woensdag heeft de politie twee jonge mannen aangehouden op verdenking van het plegen van een overval op een supermarkt in Barendrecht.
De supermarkt, gevestigd aan de Marijkesingel in Barendrecht, werd op 9 mei 2012 overvallen door twee mannen. Onder bedreiging van een groot vleesmes werd een caissiƩre door een van de mannen gedwongen de kassalade te openen en graaide er geld uit. De andere man dwong een andere caissiƩre geld in een plastic tas te storten. De daders gingen er daarna rennend vandoor.
De politie stelde een uitgebreid onderzoek in. Onder meer werden dinsdag getoond in het programma opsporing verzocht. Het onderzoek leidde woensdag tot de aanhouding van de twee verdachten. De twee, beiden 19 jaar oud, komen uit Rotterdam en Barendrecht.
Recent nieuws
-
Nieuw aan het Muziekplein: Speelgoed- en cadeauwinkel Kleine Bloesem
Zondag 23 november 2025
-
Vrouw mishandeld, man aangehouden aan het Riederveld
Donderdag 20 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025