Aanhouding na incident met mes aan de Bachlaan
Maandag 14 juli 2014 (55 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen zaterdagavond 12 juli werden politie en ambulance met spoed gealarmeerd voor een incident aan de Bachlaan. Een klein uur later, om tien voor twaalf, werd een tweede ambulance met spoed opgeroepen.
Mes
Aan de Bachlaan, ter hoogte van de rotonde van de Sweelincklaan en bij sporthal Aksent, waren meerdere politievoertuigen ter plaatse gekomen. Een persoon is aan onbekend letsel behandeld in de ambulance. Deze persoon werd op enig moment onrustig waardoor agenten het ambulancepersoneel moesten assisteren de patiënt weer rustig te krijgen. Om tien voor half één ‘s nachts heeft de ambulance deze persoon overgebracht naar het ziekenhuis.
Het is niet geheel duidelijk wat er zich heeft afgespeeld op de Bachlaan en/of in omliggende gebouwen. De politie heeft in ieder geval een mes aangetroffen en meegenomen voor onderzoek. Ook is er op dat moment een man aangehouden, al is het niet duidelijk of dit ook het eerdere slachtoffer betreft.
Volgens een omstander is de politie die avond langere tijd aanwezig geweest en heeft een persoon al schreeuwend op het fietstunneltje richting de Breslau met een mes staan zwaaien.
Later mogelijk meer.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026