Aanhouding na incident met mes aan de Bachlaan
Maandag 14 juli 2014 (55 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen zaterdagavond 12 juli werden politie en ambulance met spoed gealarmeerd voor een incident aan de Bachlaan. Een klein uur later, om tien voor twaalf, werd een tweede ambulance met spoed opgeroepen.
Mes
Aan de Bachlaan, ter hoogte van de rotonde van de Sweelincklaan en bij sporthal Aksent, waren meerdere politievoertuigen ter plaatse gekomen. Een persoon is aan onbekend letsel behandeld in de ambulance. Deze persoon werd op enig moment onrustig waardoor agenten het ambulancepersoneel moesten assisteren de patiënt weer rustig te krijgen. Om tien voor half één ‘s nachts heeft de ambulance deze persoon overgebracht naar het ziekenhuis.
Het is niet geheel duidelijk wat er zich heeft afgespeeld op de Bachlaan en/of in omliggende gebouwen. De politie heeft in ieder geval een mes aangetroffen en meegenomen voor onderzoek. Ook is er op dat moment een man aangehouden, al is het niet duidelijk of dit ook het eerdere slachtoffer betreft.
Volgens een omstander is de politie die avond langere tijd aanwezig geweest en heeft een persoon al schreeuwend op het fietstunneltje richting de Breslau met een mes staan zwaaien.
Later mogelijk meer.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025
-
Nieuw aan de Dorpsstraat: 24/7 fitness Circle Fit opent begin 2026 de deuren
Vrijdag 10 oktober 2025
-
13 okt – 1 dec: Voorbereidende werkzaamheden voor herinrichting van Jaagpad in 2026
Vrijdag 10 oktober 2025