Elektrische scooter veroorzaakt brand bij Chef’s Shoarma aan de Reuchlinhaven
Vrijdag 15 september 2023 (51 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vanochtend (Vrijdag 15 september 2023) om 8:20 uur met spoed uitgerukt voor een melding van een brand in een winkel aan de Smithaven in Barendrecht. Het ging om een (kort) uitslaande brand bij Chef’s Shoarma en döner aan de Reuchlinhaven. Boven de shoarmazaak zit een appartementencomplex.
Terwijl de politie de bewoners boven de brand informeerde en in veiligheid bracht, begon de brandweer met het bestrijden van de brand. Het restaurant stond op dat moment vol zwarte rook, vlammen waren op dat moment aan de buitenkant niet meer te zien. Bij het openen van de voordeur kwam een grote rookpluim naar buiten.
Na het blussen van de brand werd de veroorzaker naar buiten gebracht door de brandweer: een elektrische bezorgscooter. Twee scooters zijn volledig afgebrand, een derde scooter liep aanzienlijke schade op. Er zijn geen gewonden gevallen bij de brand. De brandweer heeft het pand geventileerd, maar de rookschade is aanzienlijk. De shoarmazaak was na een grote verbouwing net weer 2 weken open. Het restaurant is voorlopig onbruikbaar en is vooralsnog gesloten.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026