Auto’s, luxe goederen en woningen in beslag genomen, 43-jarige man uit Barendrecht aangehouden
Woensdag 14 september 2022 (1 min, 7 sec)
BARENDRECHT – In een onderzoek naar zorgfraude heeft de politie afgelopen maandag zoekingen in drie woningen en een bedrijfspand gedaan in Den Haag, Waddinxveen en Barendrecht. Een woning aan de Arent Maertensvliet is maandagochtend door de politie en arbeidsinspectie doorzocht. Een opvallende Ferrari werd hierbij in beslag genomen (foto).
Twee verdachten, een 36-jarige man uit Den Haag en een 43-jarige man uit Barendrecht zijn aangehouden: “Tijdens de zoekingen zijn 4 auto’s, veel luxe goederen zoals designerkleding, bankrekeningen, 3 woningen en een bedrijfspand in beslag genomen“, aldus de politie, die het onderzoek voortzetten en meer aanhoudingen niet uitsluiten.
Zorgfraude
Het aanpakken van zorgfraude is een van de prioriteiten van de politie en het Openbaar Ministerie. Fraude met zorggelden leidt tot een afname van het maatschappelijk draagvlak voor het Nederlandse zorgstelsel, wat er uiteindelijk voor zorgt dat mensen, die daadwerkelijk zorg nodig hebben, daarvan verstoken zullen blijven. De Nederlandse Arbeidsinspectie voert in opdracht van het ministerie van VWS strafrechtelijke onderzoeken naar fraude in de zorg uit. Het gaat hierbij om onderzoeken naar fraude met persoonsgebonden budgetten (pgb’s) en zorg in natura, zogenaamde declaratiefraude.
De politie (en mogelijk ook FIOD) heeft vanochtend (Woensdag 14 september 2022) onderzoek verricht in een woning in de wijk Molenvliet. Een zeer opvallend glimmende auto is hierbij door de politie op een politietakelwagen geplaatst en in beslag genomen. #Barendrecht pic.twitter.com/JnQXWNQvhO
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 12, 2022
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Verbouwing Carnisse Veste tijdelijk stilgelegd, dwangsom opgelegd: Werkzaamheden voldoen niet aan eisen
Donderdag 10 juli 2025
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025
-
Auto bovenop vangrail bij ongeval op A15
Vrijdag 4 juli 2025
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025