Mannen aangehouden in Barendrecht na bedreiging met vuurwapen
Donderdag 8 mei 2014 (43 sec)
BARENDRECHT / NAALDWIJK – Politieagenten hielden gisteren (Woensdag 7 mei 2014) in Barendrecht drie personen aan die op de Burgemeester Elsenweg in Naaldwijk tijdens een verkeersruzie een vuurwapen hadden getoond.
Agenten kregen een melding van een 57-jarige Hagenaar dat tijdens een verkeersruzie een inzittende van een auto een vuurwapen liet zien. De Hagenaar reed met zijn auto weg, maar waarschuwde wel de politie.
In Barendrecht troffen agenten het busje met drie inzittenden aan. In de auto werd een nepvuurwapen aangetroffen. Agenten brachten de mannen, 27, 28 en 32 jaar en afkomstig uit Rotterdam en Spijkenisse over naar het politiebureau. Tijdens het verhoor verklaarde de 32-jarige eigenaar te zijn van het nepvuurwapen. Hij kreeg een boete van 210 euro. De 27-jarige Rotterdammer bleek de bedreiging gepleegd te hebben. Hij moet zich binnenkort voor een rechter verantwoorden. De derde verdachte werd na verhoor heengezonden. Hij bleek geen aandeel in de bedreiging te hebben gehad.
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025