Woning beschoten aan het Veersemeer
Woensdag 8 september 2021 (35 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen zondag op maandagnacht (5-6 september) is een woning aan het Veersemeer in Barendrecht beschoten. “Bij dit incident is vermoedelijk gebruik gemaakt van een vuurwapen en is op een woning geschoten“, aldus burgemeester van Belzen.
Er raakte geen personen gewond bij het schietincident, de politie heeft de zaak in onderzoek. De gemeente zegt dat de locatie de komende tijd wordt meegenomen in de surveillances van politie en BOA’s.
Van Belzen: “Ik spreek mijn afschuw uit ook over dit incident. Een dergelijk (schiet)incident is nooit acceptabel. We leven echter niet in een paradijs. De realiteit is dat in elke stad of dorp wel criminaliteit is, wapens zijn en dat ondermijning niet alleen in de grote steden plaatsvindt.“
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026