Man ernstig gewond geraakt bij val van dak aan de Eriks-Akker
Maandag 8 maart 2021 (39 sec)
BARENDRECHT – De hulpdiensten zijn vanmiddag (Maandag 8 maart 2021) in actie gekomen bij een ongeval aan de Eriks-Akker in Barendrecht. Politie, ambulance en de traumahelikopter werden opgeroepen. De politie had een melding ontvangen over een man die gewond was geraakt na een val van 4 meter hoogte.
De traumahelikopter zetten rond 14:00 de landing in op een grasveld naast de Carnisser Baan, naast de woning waar het ongeval had plaatsgevonden.
Schoonmaken
De bewoner van het huis aan de Eriks-Akker bleek vanmiddag (Maandag 8 maart 2021) bezig te zijn geweest met het reinigen van de gevel van de woning. Op het dak stond hiervoor o.a. een trap. De man is bij deze werkzaamheden op het dak ongelukkig ten val gekomen. Hij is met ernstig letsel overgebracht naar het Erasmus MC ziekenhuis in Rotterdam.
Artikelfoto, inzet traumaheli via: Wijkagent Jack
Recent nieuws
-
FOTO’S + VIDEO: Avondvierdaagse Barendrecht dag 2 & 3
Donderdag 8 juni 2023
-
Nieuw op de Middenbaan: Beautysalon SaBaran PMU
Woensdag 7 juni 2023
-
FOTO’S: Startschot voor eerste wandeling Avondvierdaagse Barendrecht 2023
Maandag 5 juni 2023
-
Brand op balkon van woning aan de Mandolinehof
Zondag 4 juni 2023
-
Genomineerden Sportgala Barendrecht 2022-2023 bekendgemaakt
Zaterdag 3 juni 2023