Auto over de kop geslagen op de Smitshoekse Baan, bestuurder onder invloed
Maandag 2 november 2020 (55 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen vrijdagavond heeft er rond 22:00 uur een eenzijdig ongeval plaatsgevonden op de Smitshoekse Baan in Barendrecht ter hoogte van de Riederbunder. “Ter plaatse bleek, dat een 19-jarige jongen (de bestuurder) uit Barendrecht een engeltje op zijn schouder had. Na over de kop te zijn geslagen, kwam hij zonder enig letsel, zelfstandig uit zijn voertuig“, aldus de politie.
Bij het eenzijdige ongeval raakte niemand anders gewond. Omstanders die de klap van het ongeval hoorden belden de politie.
Drugstest
De politie heeft, als standaard controle na een ongeval, een blaastest afgenomen bij de bestuurder. Dit bleek in orde te zijn. “Omdat zijn ogen bloed doorlopen waren, namen wij voor de zekerheid een drugstest (speekseltest) bij hem af. Hieruit bleek dat hij onder invloed was van THC en Amfetamine, hierop is de bestuurder aangehouden voor het rijden onder invloed.”
Een politie-arts heeft op het politiebureau bloed afgenomen van de bestuurder, tegen hem is proces-verbaal opgemaakt. Zijn rijbewijs is ingevorderd en hij zal zich moeten verantwoorden voor de rechter.
Foto: Politie Barendrecht
Politie en ambulance gealarmeerd voor een ongeval met letsel op de #SmitshoekseBaan #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) October 30, 2020
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025