Dakbrand geblust na werkzaamheden door dakdekkers op woning aan het Veersemeer
Vrijdag 19 juni 2020 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vanmiddag (Vrijdag 19 juni 2020) met meerdere voertuigen met spoed uitgerukt voor een melding van een woningbrand aan het Veersemeer. Hier kwam witte rook onder de dakrand vandaan. De bewoner heeft zichzelf in veiligheid kunnen brengen door de woning snel te verlaten.
Aan de achterzijde van het hoekhuis was (witte) rookontwikkeling waarneembaar, af en toe in grotere hoeveelheden. Vlak voor de rookontwikkeling bleken de werknemers van een dakdekkersbedrijf te zijn vertrokken, die waren de hele dag al op het dak aan het werk geweest.
Brandweerlieden konden met behulp van de autoladder naar de bovenste hoek van de woning waar de rook vandaan kwam. Het kleine brandje kon vervolgens snel worden geblust. Om 15:20 uur kon het sein ‘brand meester’ worden gegeven.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
FOTO’S: Koningsdag Barendrecht 2026
Dinsdag 28 april 2026
-
Activiteiten Koningsdag Barendrecht 2026
Zondag 26 april 2026
-
Lintjesregen 2026: Acht Barendrechters Koninklijk onderscheiden
Vrijdag 24 april 2026
-
4 mei: Dodenherdenking bij het Doormanplein en in de Dorpskerk
Woensdag 22 april 2026
-
28 jun: Zuidpolder Trail: Uniek en kleinschalig hardloop evenement door de Zuidpolder
Dinsdag 21 april 2026