Douane onderschept 96 kilo cocaïne tussen avocado’s voor fruitbedrijf in Barendrecht
Woensdag 31 juli 2019 (35 sec)
BARENDRECHT – De Douane heeft tijdens een controle in de Rotterdamse haven op woensdag 31 juli een partij van 96 kilo cocaïne gevonden. De verdovende middelen zaten verstopt bij de koelmotor van een koelcontainer.
De koelcontainer was afkomstig uit Peru en geladen met avocado’s. De vruchten waren bestemd voor een fruitbedrijf in Barenrecht. Het bedrijf heeft vermoedelijk niets met de smokkel te maken. De verdovende middelen zijn inmiddels vernietigd.
Het HARC-team, een samenwerkingsverband van Douane, FIOD, Zeehavenpolitie en het Openbaar Ministerie in Rotterdam, heeft de zaak in onderzoek.
Foto’s: Douane onderschept 96 kilo cocaïne tussen avocado’s voor fruitbedrijf in Barendrecht – https://t.co/nOEjcki32n #Cocaïne #Barendrecht pic.twitter.com/V0eWTUPLYq
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 31, 2019
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025