Vrouw gewond bij auto-ongeval op de Stationsweg
Maandag 8 juli 2019 (34 sec)
BARENDRECHT – Een vrouw is vanmiddag (Maandag 8 juli 2019) gewond geraakt bij een auto-ongeval aan de Stationweg in Barendrecht. Het ongeval vond vanmiddag (Maandag 8 juli 2019) rond kwart over twee plaats op het stuk weg tussen de Boezemweg en het Waalviaduct.
Politie, ambulances en de brandweer werden opgeroepen voor het ongeval. Een klein half uur na de eerste melding werd de vrijwillige brandweer van Heerjansdam opgeroepen om te komen helpen bij het uit de auto bevrijden van de gewonde vrouw. Ze is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Artikelfoto door: G. Mans
Uit geweest met de #6231 en @OD179194 om een mevrouw te bevrijden aan de Stationsweg in #Barendrecht pic.twitter.com/Gg2aQbwesM
— G.Mans (@GerardMans) July 8, 2019
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025