29-jarige man uit Barendrecht aangehouden in onderzoek naar dood van ex-vriendin Bianca van Es
Donderdag 6 december 2018 (59 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vanavond (Donderdag 6 december 2018) een 29-jarige man uit Barendrecht in zijn woonplaats aangehouden. Hij wordt ervan verdacht betrokken te zijn bij de dood van zijn ex-vriendin Bianca van Es.
Deze 29-jarige Rotterdamse vrouw werd vorige week vrijdag (30 nov) onder verdachte omstandigheden dood gevonden in haar woning aan de Luntershoek in Rotterdam. De dag erna werd een rechercheteam van 20 mensen geformeerd. Dat team heeft onder leiding van het Openbaar Ministerie onafgebroken onderzoek gedaan. Dit heeft geleid tot de aanhouding van de 29-jarige verdachte. Zijn woning wordt doorzocht en een auto is voor onderzoek in beslag genomen.
In kaart brengen
Het onderzoeksteam is nog steeds bezig de laatste dagen van het slachtoffer in kaart te brengen. Ook willen de rechercheurs weten met wie ze contact had. De politie komt daarom met name graag in contact met mensen die de laatste dagen iets verdachts hebben gezien in de Luntershoek. Maar ook andere informatie die verder kan helpen in het onderzoek is zeer welkom.
Getuigen kunnen bellen met 0900-8844. Anoniem uw informatie doorgeven kan ook, via 0800-7000 of www.meldmisdaadanoniem.nl. U kunt uw informatie ook kwijt door uw informatie te mailen naar: tgo.rotterdam.team1@politie.nl.
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025