Auto belandt op zijkant bij ongeval Bijdorp-West, brandweer helpt vrouw uit voertuig
Vrijdag 29 juni 2018
(35 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – [Foto’s] Op bedrijventerrein Bijdorp heeft vanochtend (Vrijdag 29 juni 2018) rond half twaalf een ongeval plaatsgevonden waarbij één van de voertuigen op zijn zijkant is beland. De brandweer werd met spoed gealarmeerd om de inzittende uit het voertuig te helpen. De vrouw zat niet bekneld, maar had wel assistentie nodig om eruit te kunnen komen.
Brandweerlieden hebben het voertuig eerst gestabiliseerd voordat de vrouw veilig uit het omgeslagen voertuig kon worden geholpen. De vrouw kon met hulp, maar op eigen benen, naar de ambulance.
De brandweer heeft de auto nog even op vier wielen gezet, een berger is ter plaatse gekomen om het beschadigde voertuig af te voeren. Hoe het ongeval precies kon gebeuren wordt door de politie onderzocht.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Pop-up politiebureau aan de Waalstraat in Barendrecht
Maandag 25 januari 2021
-
Nieuw op de Middenbaan: Kruisbogen en outdoor winkel ‘ArrowBow’
Vrijdag 22 januari 2021
-
Nieuwe grote grazers komen na pauze terug in de Zuidpolder
Donderdag 21 januari 2021
-
Rioolvervanging tussen Achterom en Lindehoevelaan van start, rijbaan afgesloten
Donderdag 21 januari 2021
-
Auto-inbreker maakt gat in deur van BMW, elektronica en stuur uit auto gestolen
Dinsdag 19 januari 2021