Traumahelikopter naar medische noodsituatie Emmastraat
Vrijdag 29 november 2013 (48 sec)
BARENDRECHT – [Video] Vanavond (Vrijdag 29 november 2013) om half negen zijn de hulpdiensten met spoed opgeroepen voor een medische noodsituatie aan de Emmastraat. In eerste instantie werd een ambulance opgeroepen, maar hierna volgende ook brandweer, politie en de traumahelikopter uit Rotterdam. De brandweer is na enkele minuten afgemeld voor deze inzet, zij werden opgeroepen voor een mogelijke reanimatie.
De traumahelikopter vloog ongeveer tien minuten na de oproep al over Barendrecht. De helikopter zette de landing in op de kruising van de Kilweg met de 3e Barendrechtseweg, dit is een behoorlijk stuk van de Emmastraat vandaan. Mogelijk is hiervoor gekozen omdat het al erg donker was op dat moment. De trauma-artsen zijn door de politie met spoed naar de Emmastraat gebracht. Hier waren ook twee ambulances aanwezig.
De politie laat weten dat een kindje en de ouders door een ambulance zijn overgebracht naar het ziekenhuis. Een arts uit de traumahelikopter is meegegaan in deze ambulance. Wat de reden is van deze inzet is niet bekend.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026
-
Brand bij verborgen tentenkamp in bosgebied langs A15 Vaanplein
Donderdag 27 augustus 2026
-
Politie deelt beelden van verdachten van fatbike straatroof aan Van Beuningenhaven
Zondag 23 augustus 2026
-
Bedreiging met vuurwapen, zwaarbewapende politie eenheid gaat woning binnen aan Olmenwede
Vrijdag 21 augustus 2026
-
Portlandse Baan krijgt FocusFlitser en FlexFlitser komt ook langs 2e Barendrechtseweg en Ziedewijdsebaan
Vrijdag 21 augustus 2026