Brand in spouwmuur aan de 2e Barendrechtseweg
Woensdag 7 november 2012 (56 sec)
De brandweer is om kwart voor 2 uitgerukt voor een gebouwbrand aan de 2e Barendrechtseweg. Vanuit Barendrecht zijn twee tankautospuiten uitgerukt en vanuit Rotterdam kwam een ladderwagen.
Bij aankomst heeft de eerste brandweerauto (TS45.1) direct de slangen uitgerold om aan de achterkant van de huizen een brand te blussen. De brand bevond zich op de eerste etage op de galerij. Omdat de brand in een spouwmuur zat was er speciaal materiaal nodig om de brand te bestrijden. Een speciale wagen is ter plaatse gekomen met de benodigde apparatuur. Echter, voor aankomst van deze vrachtwagen heeft een klusjesman de spouwmuur al kunnen openmaken met eigen gereedschap.
De brandweer heeft hierdoor water in de muur kunnen spuiten waardoor de brand is geblust. Na diverse controles met warmtecamera’s zat het werk er weer op en hebben de hulpdiensten weer ingepakt. De schade werd na afloop nog afgehandeld in samenwerking met de woningcorporatie, hiervan was ook iemand ter plaatse gekomen.
Verschillende politieagenten (met de auto, fiets en brommers…) zijn ter plaatse geweest om te kijken of ze konden helpen. Voor de brandweer is de officier van dienst gekomen om de werkzaamheden te coördineren.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
FOTO’S: Jeugd op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 4 oktober 2025
-
Woonwinkel Haco opent nieuwe winkel in Barendrecht
Vrijdag 3 oktober 2025
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025