Oproep: 16-jarige op scooter in botsing met fietsers, betrokken kinderen rijden door
Maandag 14 augustus 2017 (54 sec)
BARENDRECHT – Een 16-jarig meisje is aan het eind van de middag gewond geraakt bij een aanrijding op de Dierensteinweg. Het meisje kwam in botsing met een jongetje van rond de 12 jaar die op zijn fiets reed. De jongen was samen met 3 anderen en is na het ongeval doorgereden. De moeder van het slachtoffer wil graag in contact komen met de jongen.
Het ongeval vond rond 17:45 uur vanavond (Maandag 14 augustus 2017) plaats op het viaduct van de Dierensteinweg. Het meisje liep verwondingen op aan arm en been: “Gelukkig goed afgelopen maar haar scooter heeft schade opgelopen“,aldus de moeder. De scooter raakte echter ook beschadigd.
Oproep
Naast de 4 jongens wordt er ook gezocht naar een oudere man die het ongeval zeer waarschijnlijk heeft gezien. Hij reed, net als het meisje, vanaf het viaduct richting sportpark de Bongerd: “Op het moment dat het gebeurde reed een oudere man (kalend) voorbij.” Het gebeurde op de helling omhoog vanaf het Beren restaurant.
Getuigen en/of (ouders van) betrokkenen kunnen contact opnemen met BarendrechtNU zodat ze in contact kunnen worden gebracht met (ouders van) het meisje.
Recent nieuws
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026
-
50-jarige Hockeyclub Barendrecht krijgt tijdens jubileum feest Gemeentelijke Waarderingsoorkonde
Zaterdag 12 september 2026
-
IKEA Barendrecht opent vernieuwde restaurant: Grote ontmoetingsplek met meerdere zones
Vrijdag 11 september 2026