Man op scooter klapt tegen paaltje in wegdek aan Van der Hoekleede
Vrijdag 14 juli 2017 (30 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een scooterrijder is vanavond (Vrijdag 14 juli 2017) gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval aan de Van der Hoekleede/Hooimeijerlaan. Politie, ambulance en de traumahelikopter kwamen met spoed ter plaatse.
De man reed op de Hooimeijerlaan met zijn scooter tegen een paaltje in het wegdek en kwam ten val. Hij is ter plaatse behandeld en per ambulance met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. Om tien voor half elf is de traumahelikopter weer vertrokken vanaf een grasveld langs de 3e Barendrechtseweg.
Update: Eerder werd er ‘jongeman’ vermeld in dit artikel. Het zou echter gaan om een oudere man (40-50j)
Fotograaf: Jordi Menheer / Ingezonden, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026