Intercity Direct trein gestrand in spoortunnel van Barendrecht
Zondag 9 juli 2017 (48 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Reizigers van de Intercity Direct richting Rotterdam zijn vanmiddag (Zondag 9 juli 2017) gestrand in de spoortunnel van Barendrecht. De trein kwam rond half vier tot stilstand in de tunnel ter hoogte van sportpark de Bongerd. Dezelfde trein was vlak daarvoor ook al stilgevallen bij Zevenbergschen Hoek.
ProRail en de NS zijn met personeel en materieel ter plaatse gekomen om een evacuatie voor te bereiden. Naast mankracht was ProRail ook al ter plaatse op de parkeerplaats van de Bongerd met materieel om de evacuatie veilig te laten verlopen.
Evacueren bleek echter niet nodig, de trein is rond half vijf met een locomotief richting Rotterdam gesleept. De reizigers hebben uiteindelijk 2 uur vertraging opgelopen door de stilgevallen trein.
Foto’s: Intercity Direct trein gestrand in spoortunnel van Barendrecht – https://t.co/Vg4Q58Ign1 #Spoortunnel #Barendrecht pic.twitter.com/UIOBCK9VzB
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 9, 2017
Live: Gestrande trein in spoortunnel #Barendrecht, ProRail zou gaan evacueren, trein inmiddels weggesleept. https://t.co/WzBDtc9yPh
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 9, 2017
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025