Vuurwerk naar brandweer Barendrecht gegooid in Rotterdam, voertuig licht beschadigd
Zondag 1 januari 2017 (40 sec)
BARENDRECHT – De vrijwilligers van brandweer Barendrecht staan 24/7 paraat voor de veiligheid. Tijdens de jaarwisseling worden een aantal van deze vrijwillige brandweerlieden ook ingezet voor meldingen in Rotterdam (Zuid).
Hiervoor wordt gebruik gemaakt van de tweede tankautospuit die in de kazerne van Barendrecht staat.
Schade
Bij een melding aan de Riederlaan in Rotterdam werd tijdens de nieuwjaarsnacht vuurwerk richting de brandweerlieden gegooid. Een stuk vuurwerk raakte de brandweerauto waardoor deze licht beschadigd is geraakt: 3 putjes in de zijkant van het voertuig (op bovenstaande foto rechts bovenin).
De politie en ME werden ingeschakeld om de orde in de straat te herstellen. Er zijn geen brandweerlieden gewond geraakt.
Foto: Brandweer Barendrecht
Gisteravond is in Rotterdam ons 2e voertuig licht beschadigd geraakt door het gooien van vuurwerk in onze richting. pic.twitter.com/TD6Onhygpb
— BrandweerBarendrecht (@Kazbrd) January 1, 2017
Recent nieuws
-
Zaterdag 24 en zondag 25 mei: Geen treinen vanaf station Barendrecht
Woensdag 21 mei 2025
-
Jut & Jul Kids sluit winkel op de Middenbaan, uitverkoop gestart
Maandag 19 mei 2025
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025