Vuurwerk naar brandweer Barendrecht gegooid in Rotterdam, voertuig licht beschadigd
Zondag 1 januari 2017 (40 sec)
BARENDRECHT – De vrijwilligers van brandweer Barendrecht staan 24/7 paraat voor de veiligheid. Tijdens de jaarwisseling worden een aantal van deze vrijwillige brandweerlieden ook ingezet voor meldingen in Rotterdam (Zuid).
Hiervoor wordt gebruik gemaakt van de tweede tankautospuit die in de kazerne van Barendrecht staat.
Schade
Bij een melding aan de Riederlaan in Rotterdam werd tijdens de nieuwjaarsnacht vuurwerk richting de brandweerlieden gegooid. Een stuk vuurwerk raakte de brandweerauto waardoor deze licht beschadigd is geraakt: 3 putjes in de zijkant van het voertuig (op bovenstaande foto rechts bovenin).
De politie en ME werden ingeschakeld om de orde in de straat te herstellen. Er zijn geen brandweerlieden gewond geraakt.
Foto: Brandweer Barendrecht
Gisteravond is in Rotterdam ons 2e voertuig licht beschadigd geraakt door het gooien van vuurwerk in onze richting. pic.twitter.com/TD6Onhygpb
— BrandweerBarendrecht (@Kazbrd) January 1, 2017
Recent nieuws
-
Politie haalt weer 20 demonstranten van goederenspoor bij knooppunt Vaanplein
Vrijdag 22 mei 2026
-
25 mei: Programma van Roparun Doorkomst in Barendrecht
Vrijdag 22 mei 2026
-
Lidl Carnisse Veste onder grote belangstelling officieel geopend
Dinsdag 19 mei 2026
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026