Jongen met illegaal vuurwerk vlucht voor motoragent, valt van zijn fiets op Hazelaarwede
Zaterdag 31 december 2016 (35 sec)
BARENDRECHT – Een jongen werd vanmiddag (Zaterdag 31 december 2016) betrapt op het afsteken van (illegaal) vuurwerk in Barendrecht. Toen de jongen een motoragent zag ging hij er vandoor op zijn fiets.
Bij deze ‘achtervolging’ kwam de jongen op de kruising van de Hulstwede met de Hazelaarwede ten val, hij had last van zijn knie. Een ambulance werd ter plaatse gevraagd.
Opgehaald door moeder
De jongen is een pijnlijke knie rijker en (illegaal) vuurwerk armer. Een aantal doosjes vuurwerk zijn door de politie in beslag genomen en afgevoerd. De jongen zelf is opgehaald door zijn moeder.
Live: Achtervolging ivm illegaal vuurwerk geëindigd op #Hazelaarwede #Barendrecht. Jongeman reed op fiets weg e… https://t.co/ynL1OKm45m
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) December 31, 2016
Recent nieuws
-
Explosief aangetroffen in tuin aan de Middeldijk: EOD, CBRNE en politie doen onderzoek
Maandag 14 juli 2025
-
‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025
-
Verbouwing Carnisse Veste tijdelijk stilgelegd, dwangsom opgelegd: Werkzaamheden voldoen niet aan eisen
Donderdag 10 juli 2025
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025