Medische noodsituatie bij gezondheidscentrum aan de Hoefslag
Zaterdag 17 december 2016 (27 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De hulpdiensten zijn vanochtend (Zaterdag 17 december 2016) rond tien voor elf met spoed opgeroepen voor een noodsituatie met een persoon in Gezondheidscentrum De Hoefslag. Politie en ambulances werd gealarmeerd, ook de trauma-arts werd per traumahelikpter met spoed naar het incident gevlogen.
Kort na aankomst van de hulpdiensten is een persoon op brancard vlug in de ambulance geplaatst en overgebracht naar het ziekenhuis. De traumahelikopter is niet veel later vertrokken vanaf een veldje langs de Henry Dunantlaan. Deze landingslocatie werd gekozen nadat er eerder enkele rondjes boven de wijk waren gevlogen.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Van uitstel komt afstel: Toch geen politiebureau aan de Dierensteinweg
Woensdag 12 maart 2025
-
A29 Heinenoordtunnel richting zuiden afgesloten door omgeslagen aanhanger
Donderdag 6 maart 2025
-
PingProperties besluit verbouwing Carnisse Veste te starten
Donderdag 6 maart 2025
-
Man in rolstoel uit woning gered bij brand in appartement aan de Rietgors
Woensdag 5 maart 2025
-
Foutparkeren bij een school in Barendrecht? Komende maanden direct een boete
Dinsdag 25 februari 2025