Mysterieuze pinfraude bij geldautomaat aan de Henry Dunantlaan
Vrijdag 18 november 2016 (27 sec)
BARENDRECHT – [Video] De politie is op zoek naar de man op de foto. Hij pinde op dinsdag 15 en woensdag 16 maart van dit jaar bij de ABN Amro geldautomaat aan de Henry Dunantlaan: met de pas van een Barendrechter werden honderden euro’s van de rekening gehaald.
Het slachtoffer heeft echter geen idee hoe de verdachte aan zijn pas en pincode is gekomen, want hij heeft zijn pas nooit gemist.
De politie is op zoek naar de man. Herkent u deze man, dan kunt u bellen met 0800-6070 (politie) of 0800-7000 (anoniem).
Video: Bureau Rijnmond, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025