Gestolen brandblussers Maasstad Ziekenhuis gedumpt in Kooiwalbos: Diefjes (14 en 16) aangehouden
Dinsdag 22 maart 2016 (49 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft gistermiddag (Maandag 21 maart 2016) rond zes uur twee jongens kunnen aanhouden in het Kooiwalbos voor de diefstal van brandblussers. De jongens hadden een kwartier daarvoor brandblussers gestolen uit de parkeergarage van het Maasstad ziekenhuis. Het tweetal (14 en 16 jaar) werd aangehouden.
Op de vlucht met brandblussers
Gistermiddag om kwart voor zes werden er meerdere brandblussers gestolen uit de parkeergarage van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam. De politie ging direct op zoek naar de verdachten en zag deze in het Kooiwalbos in Barendrecht (tegen de grens met Rotterdam). De jongens zagen de politie ook en dumpten de brandblussers waarna ze er vandoor gingen op de fiets. Twee van hen waren echter geen partij voor de motoragent die ze had gezien en werden direct aangehouden. Een derde verdachte wist te ontsnappen.
De agenten hebben de brandblussers schoongemaakt en weer teruggebracht naar het ziekenhuis:
Diefjes brandblussers @MaasstadZknhuis aangehouden; netjes afgeborsteld&teruggebracht Afhandeling #recherche ^PdR/PK pic.twitter.com/eIIKZGgjbo
— Politie Charlois (@POL_Charlois) March 21, 2016
Recent nieuws
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026
-
Zaterdag 13 juni: Veteranendag Barendrecht in Oude Dorpskern
Woensdag 10 juni 2026