Snelkraak bij juwelier Ettema op de Middenbaan
Donderdag 31 december 2015 (27 sec)
BARENDRECHT – De recherche van de politie doet vanochtend (Donderdag 31 december 2015) onderzoek bij juwelier Ettema op de Middenbaan. De juwelier is vannacht (Donderdag 31 december 2015) slachtoffer geworden van een snelkraak. Het rolluik van de winkel is verbroken waarna er een ruit is ingeslagen om binnen in de winkel te komen. Diverse sieraden zijn weggenomen.
Inbraakalarm
De inbraak door een onbekend aantal daders vond vanochtend (Donderdag 31 december 2015) om 4:47 plaats. De politie werd gealarmeerd dankzij het inbraakalarm, maar bij aankomst waren de verdachte(n) al gevlogen.
De politie roept getuigen op zich te melden via 0900-8844.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025