Grote groep jongeren berooft 14-jarige aan de Meerwedesingel
Dinsdag 20 oktober 2015 (1 min, 1 sec)
BARENDRECHT – Tussen acht en negen uur vanavond (Dinsdag 20 oktober 2015) is een 14-jarige jongen beroofd aan de de Meerwedesingel. De politie is op zoek naar 8 tot 10 verdachten met een donkere huidskleur in de leeftijd van 16 tot 19 jaar.
De verdachten zijn op de fiets vertrokken in de richting van de Avenue Carnisse. Eén van hen zou herkenbaar zijn aan rastahaar en een haarnet.
Straatroof
Naar verluidt is het 14-jarige slachtoffer door de groep jongeren geschopt en geslagen. Hij zou zijn beroofd van zijn iPhone/iPod en sleutels hebben moeten afstaan. Onder bedreiging zou vervolgens de code van zijn telefoon nog zijn afgedwongen.
Van fiets geschopt (update 27 oktober)
De politie laat weten dat het 14-jarige slachtoffer op zijn fiets een bruggetje aan de Meerwedesingel wilde oversteken. Op de brug stonden acht jongeren die het slachtoffer van zijn fiets hebben getrapt. De jongen werd geschopt en geslagen en vervolgens gedwongen om zijn iPod en telefoon af te geven, inclusief de logincodes. Ook werden zijn fietssleutels gestolen. De politie heeft de zaak nog in onderzoek.
Tips die naar de verdachten kunnen leiden zijn welkom bij de politie via het telefoonnummer 0900-8844.
1/2 straatroof aan #meerwedesingel omstreeks 21u. Daders 8 jongens, donkere huidskleur. Waarvan 1 met rastahaar en haarnet.
— Remy Hartog (@POL_Hartog) October 20, 2015
Recent nieuws
-
FOTO’S: Jeugd op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 4 oktober 2025
-
Woonwinkel Haco opent nieuwe winkel in Barendrecht
Vrijdag 3 oktober 2025
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025