Brandmelding bus 183 bij halte Waterkant aan de Portlandse Baan
Zaterdag 17 oktober 2015 (37 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De brandweer van Barendrecht werd vanmiddag (Zaterdag 17 oktober 2015) om twee uur gealarmeerd voor een melding van een voertuigbrand. De brandweervrijwilligers zijn met spoed naar de melding aan de Portlandse Baan gegaan.
Motorprobleem
Op de Portlandse Baan stond een bus stil bij de halte Waterkant. Vanaf de achterzijde van de bus kwam er rook uit het voertuig. Brandweerlieden hebben het motorcompartiment (achterin in de bus) geopend en de motor gekoeld. Een monteur van de technische dienst van de RET is ter plaatse gekomen om het voertuig te controleren. De verdere busrit kwam te vervallen.
Om de brandweer hun werk veilig uit te laten voeren hebben agenten enige tijd het verkeer over één rijbaan geleid. Hierdoor ontstond slechts beperkte hinder voor het autoverkeer.
Video: Hulpdiensten Barendrecht, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025