FOTO’S: Winterfair in winkelcentrum Carnisse Veste 2024
Vrijdag 27 december 2024 (20 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Van vrijdag 20 december tot en met maandag 23 december vond de Winterfair plaats in winkelcentrum Carnisse Veste. Vier dagen lang konden bezoekers terecht bij de kerstkraampjes op het Havenhoofd en de schaatsbaan voor kinderen op het plein bij het Havenhoofd.
Daarnaast waren er knutselactiviteiten en een poppenkastvoorstelling voor kinderen en bezocht de kerstman regelmatig het winkelcentrum. Ook de IJskonining, Paw Patrol en Mickey Mouse bezochten het winkelcentrum.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025