FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande, Sint komt met boot aan op Havenhoofd
Zaterdag 16 november 2024 (30 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Sinterklaas is vanmiddag (Zaterdag 16 november 2024) met een boot aangekomen bij de intocht op het Havenhoofd in Carnisselande, Barendrecht. De Sint had in Barendrecht geen enkel probleem bij de bruggen, want de boot was klein genoeg waardoor hij overal onderdoor kon.
Op het podium aan het Havenhoofd werd gedanst en gezongen en rond half twee de Sint welkom geheten. Na een dansoptreden voor de Sint, een welkomstwoord van de burgemeester en kinderburgemeester én het zingen van Sinterklaasliedjes, is de Sint richting winkelcentrum Carnisse Veste gegaan. Hier werden volop handjes geschud en foto’s gemaakt. De Pieten deelden snoepgoed uit aan de kinderen.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026