Winterfeest Barendrecht 2012
Zaterdag 15 december 2012 (1 min, 3 sec)
Vandaag vond het jaarlijkse evenement ‘Winterfeest Barendrecht’ plaats. Gedurende de dag, van 12 uur ‘s middags tot 21:00 uur ‘s avonds, waren er allerlei activiteiten te beleven.
Op de Middenbaan waren er kraampjes te vinden waar je het één en ander kon proeven, in de hal van de Albert Heijn kun je op de foto in een kerstdecor en op de Middenbaan zelf kon je op de foto met kerstvrouwen en een sneeuwpop.
Op en rond het Doormanplein waren nog veel meer dingen te bekijken. Ook dit jaar was er weer een kerstmarkt met vele kraampjes. Op het Doormanplein zelf was de hele dag muziek te horen door jeugd(orkesten) en een groep doedelzak spelers. In de tuin van de kerk tegenover het Doormanplein is een ijssculptuur gemaakt, hiermee is om 12 uur ‘s middags al begonnen zodat het sculptuur ‘s avonds mooi verlicht te bewonderen is.
Fotoalbums
- Fotoalbum: Winterfeest Barendrecht 2012, Middagprogramma (o.a. Middenbaan, kinder- en aspirantenorkest, kerstmarkt, ijssculptuur, doedelzak groep)
- Fotoalbum: Winterfeest Barendrecht 2012, Lichtjesoptocht
- Fotoalbum: Winterfeest Barendrecht 2012, Avondprogramma
Video’s
Aspirantenorkest (1/2)
Aspirantenorkest (2/2)
Doedelzakspelers
Jeugdorkest
Volkszang
Recent nieuws
-
FOTO’S: Jeugd op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 4 oktober 2025
-
Woonwinkel Haco opent nieuwe winkel in Barendrecht
Vrijdag 3 oktober 2025
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025