FOTO’S: Happyween lichtjesoptocht door de wijk Vrijenburg
Maandag 31 oktober 2022 (48 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen vrijdagavond liep de Happyween lichtjesoptocht door de wijk Vrijenburg in Barendrecht. Onder leiding van een fanfare werd er gestart vanaf het schoolplein van CBS De Vrijenburg aan de Vrijenburglaan. Rond 19:00 uur wandelde de stoet met lampionnen en andere verlichting door de wijk.
Buurtbewoners langs de route kwamen al snel naar buiten, of stonden voor het raam van de appartementencomplexen, omdat een fanfare ‘s avonds natuurlijk niet stilletjes voorbij komt. De optocht eindigde na een rondje door de wijk weer op het schoolplein van CBS De Vrijenburg, waar voor de kinderen snoepjes, warme chocolademelk en een goodiebag klaar stonden. Ook hebben de winnaars van de puzzeltocht (langs de route, tijdens de optocht), de maker van de mooiste lampion en de mooiste outfit hun prijzen ontvangen van de organisatie.
De lichtjesoptocht was onderdeel van Happyween in Barendrecht: Diverse (gratis) activiteiten voor kinderen, als tegenhanger voor Halloween. Bij Happyween staat gezelligheid centraal in plaats van de enge dingen van Halloween.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026