FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande 2019
Zondag 17 november 2019 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Sinterklaas is gistermiddag (Zaterdag 16 november 2019) weer aangekomen op het Havenhoofd in Carnisselande. Hij kwam na een wandeling (te paard) door de wijk rond 14:30 uur aan op het Havenhoofd. Onder leiding van de Pietenband werd er in een klein uur een wandeling door een aantal wijken van Carnisselande gemaakt.
Om half drie werd de Sint welkom geheten op het podium aan het Havenhoofd. De honderden kinderen, de kinderburgemeester en burgemeester van Belzen zorgen voor een warm welkom.
Op het podium zijn liedjes gezongen voor de Sint en vond de prijsuitreiking van de kleurwedstrijd plaats. Daarna zijn Sinterklaas en de Pieten richting winkelcentrum Carnisse Veste gegaan om hier met iedereen op de foto te gaan en om snoep uit te delen aan het winkelend publiek.
Zie ook: FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht 2019
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Twee Rotterdammers (18) na achtervolging aangehouden voor auto inbraken in wijk Molenvliet
Zondag 6 september 2026
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026