Kunstmarkt in de Oude Dorpskern van Barendrecht
Maandag 17 juni 2019 (33 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Zaterdag vond de Barendrechtse Kunstmarkt plaats in de Oude Dorpskern van Barendrecht. In de Dorpsstraat, op het Doormanplein, op het plein bij de Dorpskerk en in De Ontmoeting exposeerden enkele tientallen kunstenaars hun werk.
Terwijl het publiek langs de talloze kunstkraampjes liep, klonk vanuit de tent bij de historische hervormde dorpskerk een afwisselend muziekprogramma.
Muziek
Tussen 12:00 en 14:00 uur traden jongeren van CultuurLocaal op die hun instrument prima beheersen, zoals Tirza van Dijk op (digitale) piano, harpiste Lisa Wortelboer en dwarsfluitistes Lize van de Perk en Simone van Mill. Deze fluitistes werden begeleid door Maria de Ridder. Het duo Naomi (piano/zang) en Rutger (gitaar/zang) speelden hun eigen versies van popsongs.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025