Sinterklaas in Barendrecht
Zaterdag 17 november 2012 (43 sec)
Vanochtend is de Sint weer in Nederland aangekomen. Uiteraard komt hij als eerst direct op bezoek in Barendrecht. Om half 2 ‘s middags heeft hij de kinderen in Carnisselande bezocht. Dit feest vond plaats op de Carnisseveste. Op dezelfde middag om 3 uur is de Sint doorgereisd naar de Middenbaan om daar alle kinderen een handje te komen schudden.
Zowel op de Carnisseveste als op de Middenbaan was het erg druk. Vele kinderen, waarvan sommige geschminkt als zwarte piet, waren op het Sinterklaasfeest afgekomen. Ondanks de drukte heeft de Sint samen met zijn pieten vele kinderen de hand geschud. Ook dit jaar kreeg Sinterklaas weer veel tekeningen van alle kinderen, hier was hij uiteraard zeer blij mee. Als dankje kregen de kinderen pepernoten en snoepjes van de pieten.
Foto albums
- Fotoalbum: Aankomst Sinterklaas in de Carnisseveste
- Fotoalbum: Aankomst Sinterklaas op de Middenbaan bij Theater het Kruispunt
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025