FOTO’S: Avondvierdaagse Barendrecht 2017 van start met wandeling door Carnisselande
Maandag 12 juni 2017 (34 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Vanavond (Maandag 12 juni 2017) zijn ruim 2.700 deelnemers van start gegaan voor de Barendrechtse Avondvierdaagse. Vanaf het parkeerterrein van het Inge de Bruijn zwembad begonnen de deelnemers, verspreid over 18 groepen, aan hun wandeling van vandaag. Bekijk hier het uitgebreide fotoalbum van de start.
De 5km route liep vandaag (Maandag 12 juni 2017) door delen van Carnisselande. De 10km route maakte ook een wandeling door Carnisselande en daarnaast een deel van de wijk Nieuweland. De organisatie kijkt tevreden terug op de eerste dag: “Namens de organisatie iedereen bedankt voor het geweldige starten en de mooie eerste avond.”
Bekijk hier de 5 en 10km route per dag.
UPDATE, zie ook: FOTO’S: Zonnige tweede wandeldag voor Avondvierdaagse deelnemers
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026
-
8 en 9 mei: Bethelbazar bij de Bethelkerk aan de Schaatsbaan
Woensdag 6 mei 2026