Foto’s: Marathon Rotterdam over het Havenspoorpad bij Brasserie Vrijenburg
Maandag 10 april 2017 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Gisteren (Zondag 9 april 2017) vond de 37e editie van de marathon van Rotterdam plaats. Wie vanuit Barendrecht de marathon wilde zien kon natuurlijk de TV aanzetten, maar veel mensen kozen er ook voor om langs het Havenspoorpad (op de grens met Rotterdam) de lopers aan te komen moedigen. Voor het weer hoefde je het in ieder geval niet te laten.
Lopers
Even na half elf kwamen de eerste lopers voorbij (13km punt). Hierna volgde al snel de grote groep deelnemers, ruim een uur lang was het Havenspoorpad volledig gevuld met (hard)lopers. Ter hoogte van Brasserie Vrijenburg werd er muziek gedraaid door een DJ. Dit zorgde voor zowel de lopers als het publiek voor een gezellige sfeer.
Zie ook: Succesvolle Kids Run en (Mini-)Marathon voor atleten CAV Energie
Video
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 2 december: Gratis strooizout afhalen op gemeentewerf aan de Londen
Vrijdag 1 december 2023
-
Politie valt met heftruck bedrijfspand binnen op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 1 december 2023
-
95-jarige vrouw overleden bij waterongeval met scootmobiel in Kooiwalbos
Woensdag 29 november 2023
-
Waarderingsspeld voor Peter Schaap en Astrid Kleinschmidt voor jarenlange inzet Danceclub The Hit
Zondag 26 november 2023
-
Twee auto’s rijden over rotondes op Kilweg: Alcoholmobilist en in slaap gevallen bestuurder
Zondag 26 november 2023