Onderdoorgang A15, Waterkering Verlengde Zuiderparkweg, maand lang afgesloten
Zondag 21 juni 2020 (1 min, 5 sec)
BARENDRECHT – Aan de waterkering op de grens van Rotterdam en Rhoon wordt van maandag 22 juni tot en met vrijdag 17 juli 2020 gewerkt. De onderdoorgang van de A15 is dan 24 uur per dag dicht.
De werkzaamheden zijn nodig, omdat de waterkering te veel lekt. De rubberen afdichting wordt vervangen.
Omleiding en andere dienstregeling bussen
De onderdoorgang van de A15 is vanuit beide richtingen 4 weken lang voor alle verkeer gesloten in de periode van de werkzaamheden, van 22 juni tot en met 17 juli. De rotondes aan beide zijden van de onderdoorgang zijn wel bereikbaar voor alle verkeersdeelnemers. Het verkeer wordt omgeleid met borden.
- Auto’s en vrachtwagens rijden om via de Vrijenburgweg over de A15 of de Groene Kruisweg.
- Langzaam verkeer (fietsers, scooters en voetgangers) neemt de Portlandsebrug over de A15 of de kanoroute De Blauwe Verbinding onder de A15 door.
- De RET stelt een tijdelijke dienstregeling op voor de buslijnen 82, 183, 283 en B11:
- Vervallen haltes bus 82 beide richtingen:
- Driemanssteeweg /Driemanssteeweg
- Vervangende haltes bus 82, 183 en 283 beide richtingen:
- haltes van bus 70 Asterlo en Larenkamp
- Vervallen haltes bus 82 beide richtingen:
Wat wordt er gedaan?
De aannemer gaat onder andere slijpen, lassen en conserveren. Dat kan in de directe omgeving geluidshinder geven. Na afloop van de herstelwerkzaamheden wordt de waterkering op lekdichtheid getest.
Er wordt gewerkt op werkdagen tussen 7.00 en 16.00 uur. Door omstandigheden kan hiervan worden afgeweken.
Foto: Google Streetview
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025