Nachtwerkzaamheden aan nieuwe kruispunt 1e Barendrechtseweg
Maandag 7 augustus 2017 (38 sec)
BARENDRECHT – De komende nachten (8 t/m 11 aug) zullen er werkzaamheden plaatsvinden op het nieuwe verkeerskruispunt aan de 1e Barendrechtseweg. In de nacht van 9 op 10 augustus zal het kruispunt tussen 01:00 en 06:00 uur volledig worden afgesloten voor asfalteringswerkzaamheden.
“Het goede nieuws is dat de werkzaamheden volgens planning verlopen en u snel van de nieuwe kruising gebruik kunt maken“, aldus de gemeente. De openstelling van het kruispunt staat gepland voor 19 augustus. Afgelopen week zijn de verkeerslichten geplaatst rond het kruispunt.
Tijdens de derde (en laatste) fase van het project zal het kruispunt alvast weer toegankelijk worden voor fietsers. Meerdere verkeersregelaars zullen worden ingezet om fietsers over het kruispunt te begeleiden.
Artikel: Nachtwerkzaamheden aan nieuwe kruispunt 1e Barendrechtseweg – https://t.co/aMTP0UjjxY pic.twitter.com/aNkAysjynD
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) August 7, 2017
Recent nieuws
-
Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026
-
Dixi toiletcabine afgebrand langs 1e Barendrechtseweg, lantaarnpaal door brand ook omver
Zondag 4 januari 2026