Muzikaal sprookjesfeest bij Bijzonder Slagwerk
Dinsdag 14 april 2015 (57 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen vrijdag (10 april) vierden de mensen van Bijzonder Slagwerk een muzikaal feestje. Heel het seizoen hebben ze geoefend op het sprookje Peter en de Wolf. Dit is een muzikaal sprookje en dat betekent dus dat iedereen die in het verhaal voorkomt wordt gespeeld door een instrument.
Er waren vogeltjes, die je kon horen door de belletjes, een wolf met “enge instrumenten” en natuurlijk de personen op de trommels. Iedere deelnemer had twee instrumenten die hij op het juiste moment moest laten horen. U snapt wel dat dit even geoefend moest worden. Maar na acht keer oefenen waren ze er klaar voor. Op de avond van het concert kregen ze hoog bezoek van de burgemeester en zijn vrouw.
Applaus
Geconcentreerd en met een speciaal t-shirt zijn ze die avond gestart. Het werd een heel speciaal en geslaagde uitvoering. Na afloop kregen de deelnemers een groot applaus, bloemen en een bedankwoordje van de burgemeester.
Bijzonder Slagwerk
Dit was tevens de laatste keer van dit seizoen van Bijzonder Slagwerk, in september gaan ze weer opnieuw beginnen en ook u/jij mag daar bij zijn. Kijk op harmoniebarendrecht voor foto’s en informatie
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025