Zonnige open dag bij Kanovereniging Lekko aan het Waaltje
Dinsdag 24 september 2019 (30 sec)
BARENDRECHT – [Video] Afgelopen zaterdag vond de open dag plaats bij Kanovereniging Lekko. Het clubhuis van de vereniging is gevestigd langs het Waaltje, aan de Noldijk 73a. De leden kunnen hier hun kano of kajak opslaan, repareren, over kanosport praten en/of instructie krijgen over het kano- of kajakvaren. Elke donderdagavond is het verenigingsavond en komen de leden in het clubhuis bij elkaar.
Michiel Alblas, secretaris van Kanovereniging Lekko: “De open dag was goed bezocht en wij zijn blij met de opkomst en het resultaat.” Tijdens de open dag konden bezoekers kennis maken met de vereniging en desgewenst in een kano stappen.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025